Du kan bestille time til våre elevsalonger enten ved å ringe skolen direkte eller via vår nettbooking, når vi åpner opp kan du finne linken her

For å bli god i et håndverk er man nødt til å praktisere, og frisørfaget er intet unntak. Derfor er undervisningen på Norsk Frisørskole lagt opp slik at våre elever får jobbe mye praktisk med både modeller og kundedager. Skolene tilbyr behandlinger til en sterkt redusert pris, og ønsker alle kunder velkomne!

 

Våre elever utfører behandlinger under oppsyn av dyktige instruktører, som veileder og sikrer at elevene utfører behandlinger med god kvalitet. Vi ønsker at du som kunde skal føle deg helt trygg på at du blir fornøyd med resultatet hos oss.

Skolene har egen elevsalong, som ligner en frisørsalong.

Vi utfører de samme behandlingene som andre frisørsalonger og du kan rådføre deg med våre elever og instruktører dersom du er usikker på hvilken type behandling du ønsker.